Koncertai

Vytautas Kernagis "gyvai".

Vytautas Kernagis „gyvai“.

Vytautas Kernagis „gyvai“.

Tai solinis maestro koncertas, kuriame Vytautas Kernagis dainuoja iš didžiulio ekrano. Jo metu skamba visos žymiausios Vytauto Kernagio dainos nuo „Pasiklydusių milžinų“ iki „Kaip gražu miške“ bei „Mūsų dienos – kaip šventė“. Vytautas Kernagis ne tik dainuoja kartu su publika, bet ir veda patį renginį, pasakoja šmaikščias istorijas. Jis ir vėl būna kartu su mumis.

Kartu su ekrane dainuojančiu Vytautu Kernagiu scenoje groja maestro bendražygis Andrius Kulikauskas su savo suburta šešių muzikantų grupė.

 
———————————————————————————————————————————————————————————-
 
Vytautas Kernagis. Kitoks koncertas.

Vytautas Kernagis. Kitoks koncertas.

Vytautas Kernagis. Kitoks koncertas.

Ši koncertinė programa – maestro Vytauto Kernagio kūrybinio kelio retrospektyva, apimanti visus muzikinės kūrybos periodus: dainuojamąją poeziją, kabaretą „Tarp girnų“, „Dainos teatrą“ ir kitus. Koncerto metu žiūrovai ne tik išgirsta pačias žinomiausias bei mylimiausias atlikėjo dainas, bet ir scenoje pakabintame ekrane išvysta nedaug kam matytą patį paskutinį artisto interviu, kuriame Vytautas Kernagis išsamiai ir nuoširdžiai pasakoja apie savo kūrybinį gyvenimą.

Naują skambesį dainoms suteikia šešių atlikėjų grupė „Avenue Acoustic“. Pirmą kartą galimybę interpretuoti Vytauto Kernagio kūrybą grupė turėjo 2010 metais Lietuvos nacionalinės televizijos studijoje vykusiame „Beprotiškai fantastiškame Vytauto Kernagio gimtadienyje“. Vėliau grupė dalyvavo „Sostinės dienų 2010“ uždarymo koncerte „Vytauto Kernagio dainos Vilniui“, kuriame atliko savitas Maesto dainų aranžuotes bei akomponavo visiems koncerto dalyviams.

2011 metais vyko šio koncertinės programos turas per Lietuvą, jo metu buvo aplankyti septyni Lietuvos miestai: Palanga, Vilnius, Kaunas, Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda ir Marijampolė.

Čia galite pamatyti ištraukas iš koncerto vykusio Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje:

 
———————————————————————————————————————————————————————————-
 

Beprotiškai fantastiškas Vytauto Kernagio gimtadienis.

Koncertas – labdaros akcija „Beprotiškai fantastiškas gimtadienis“ buvo pavadintas pagal jau kultine tapusią maestro frazę. Tai bendras Vytauto Kernagio fondo ir Lietuvos televizijos projektas, kuris vyko nuo 2009 iki 2011 metų.

Renginių metu buvo galima išvysti daug įvairių atlikėjų, dainavusių savo bei Vytauto Kernagio dainas, artisto draugus ir artimuosius, smagiai besidalinančius prisiminimais, sveikinančius Vytautą su gimtadieniu. Kiekvienais metais ekrane kartais prabildavo ir pats maestro, tarsi visą vakarą buvęs kartu.

 
———————————————————————————————————————————————————————————-
 

Vytauto Kernagio dainos Vilniui.

Muzikinis projektas „Vytauto Kernagio dainos Vilniui“ buvo skirtas uždaryti 2010 metų Sostinės dienas. Į koncertą Katedros aikštėje, kurį Sostinei dovanojo Vytauto Kernagio fondas, susirinko tūkstančiai miesto gyventojų bei svečių. Renginį iš didžiulio ekrano pradėjo pats Vytautas Kernagis, kartu su visais dalyviais atlikęs dainą „Karališkas miestas“.

Koncerte dalyvavo choras „Jauna muzika“, Neda ir Olegas Ditkovskis, Algirdas Kaušpėdas, Česlovas Gabalis, Gytis Paškevičius, Jurgis Didžiulis, Vytautas Juozapaitis, Andrius Kulikauskas, grupė „Acoustic Avenue“, Lietuvos kariuomenės pučiamųjų orkestras ir daugybė kitų atlikėjų.