Vytauto Kernagio fondas plečia savo veiklą ir pasitelkdamas savo patirtį bei sėkmės istorijas, jau nuo šių metų spalio mėnesio Vilniuje atidaro vaikų ir jaunimo kūrybiškumo centrą “Oi, pelėda”!

Pastaruosius ketverius metus mes aktyviai rūpinomės vaikų kūrybiškumo lavinimu. Rengėme šeimų pasakų festivalį, kuriame mažieji, kartu su tėveliais bei seneliais kūrė savo pasakas. Taip pat didelis atradimas buvo fondo organizuojamos vaikų sceninio meistriškumo stovyklos, kuriose vaikai ne tik atrasdavo savo kūrybiškumo galimybes kurdami, bet ir gaudavo teorinių žinių bei turėdavo progas susitikti su įvairiais Lietuvos scenos profesionalais.

Siekdami plačiau dalintis šiomis savo patirtimis – atidarome naują kūrybinę erdvę Vilniuje, į kurią kviečiame vaikus ir jaunimą nuo 6 iki 17 metų.

Kūrybiniai užsiėmimai bus skirstomi į dvi vaikų amžiaus grupes – nuo 6 iki 10 metų ir nuo 11 iki 17 metų.

Su vaikais nuo 7 iki 10 metų kursime pasakas, jas iliustruosime, vaidinsime kuriamų pasakų personažus bei viską įamžinsime pačių sukurtose pasakų knygutėse. Savo sukurtas pasakas vaikai pristatys atskiruose pasirodymuose.

Kiek vyresni vaikai bei jaunuoliai savo kūrybiškumą lavins muzikuodami bei vaidindami. Taip pat jų lauks ir daug kitų disciplinų, tokių kaip judesio teatras, pantomima, pažintis su meditacijos praktikomis ir kiti netradiciniai būdai kūrybiškumui atskleisti.

Visoms vaikų grupėms vadovaus patyrę mūsų vadovai, jau trejus metus dirbantys ir vaikų sceninio meistriškumo stovyklose. Taip pat kiekviena grupė turės po vieną savo mentorių, kuris susitiks su vaikais du kartus per mėnesį ir pateiks savo refleksijas.

Tęsiant vasaros stovyklų tradicijas, užsiėmimuose lankysis įvairūs Lietuvos scenos profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi bei papasakos apie savo kūrybinį kelią. Lankysimės teatrų užkulisiuose, garso įrašų studijoje, televizijose bei arenose. Juk tai neatsiejame nuo scenos menų.

Kūrybiškumo centras “Oi, pelėda”, – tai ne tik užsiėmimai, nauji atradimai, pažinimai ar kūrybiniai atsiskleidimai. Tai naujos bendruomenės kūrimas. Bendruomenės, kurioje visi lygūs, visi gabūs ir pasitikintys ne tik savimi, bet ir kitais. Todėl kviečiame jungtis ir kurti šią bendruomenę kartu!

Informacija apie užsiėmimus:

Vaikams nuo 6 iki 10 metų – pirmadieniai ir trečiadieniai nuo 13:30 iki 15:00
Vadovas: Greta Šepliakovaitė
Mentorius: Jolita Vaitkutė
Kaina: 60 eurų/mėn (8 kartai per mėn)

Vaikams nuo 11 iki 17 metų – pirmadieniai ir trečiadieniai nuo 16:00 iki 17:30
Vadovas: Greta Šepliakovaitė
Mentorius: Aistė Smilgevičiūtė
Kaina: 90 eurų/mėn (8 kartai per mėn)

Vaikams nuo 11 iki 17 metų – antradieniais ir ketvirtadieniai nuo 16:00 iki 17:30
Vadovas: Rokas Petrauskas
Mentorius: Ineta Stasiulytė
Kaina: 90 eurų/mėn (8 kartai per mėn)

 

 

 

Kontaktai ir registracija

Planuojamos grupės dydis tik 12 vaikų, todėl labai kviečiame registruotis jau dabar el. paštu fondas@kernagis.lt

Registruojantis parašykite vaiko Vardą, Pavardę, Gimimo datą bei pageidaujamą užsiėmimų Laiką.

Telefonas pasiteiravimui: Rima Kernagienė 8 614 27982

Laukiame Jūsų! Bus smagu 😉